Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Szczecin Goleniów

Wypożyczalnia Samochodów Osobowych Szczecin

Wypożyczalnia samochodów Szczecin to oferta przede wszystkim dla osób, które przyjeżdżają do miasta w celach biznesowych lub turystycznych. W takim wypadku wynajem auta Szczecin to duże ułatwienie i niezależność od innych środków transportu czy uprzejmości osób trzecich. Jednak zazwyczaj wypożyczalnia samochodów Szczecin, ma w swojej ofercie jeszcze jedną propozycję, którą świadczy zgodnie z umową z firmą ubezpieczeniową.

Jeśli nasz samochód zostanie uszkodzony w wyniku wypadku nie z naszej winy, to możemy skorzystać z usług firmy, która proponuje wynajem samochodu w Szczecinie na koszt firmy ubezpieczeniowej. Jedyny warunek takiego wynajęcia takiego samochodu jest taki, że musimy wypożyczyć auto podobnej klasy do tego, które zostało uszkodzone. Fakturę, którą da nam wypożyczalnia aut Szczecin przedstawiamy ubezpieczycielowi. Ubezpieczyciel jednak rzadko informuje klientów o takiej możliwości, chyba że prowadzą oni działalność gospodarczą, a pojazd był ubezpieczony na firmę.

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Wypożycz Tanio Auto na Lotnisku w Szczecinie

Dobre i godne polecenia wypożyczalnie samochodów Szczecin powinny poinformować, że klienci mają możliwość zwrócenia się o zwrot kosztów do ubezpieczyciela za wynajem samochodu zastępczego.
Nim jednak wynajem auta Szczecin, na koszt ubezpieczyciela sprawcy kolizji dojdzie do skutku, uczestnik zdarzenia musi złożyć w firmie oświadczenie, że chce to zrobić. Oświadczenie takie najlepiej złożyć w dwóch kopiach gdzie na drugiej ubezpieczyciel powinien potwierdzić jej przyjęcie. Natomiast nie ma znaczenia jaka to będzie wypożyczalnia aut Szczecin, z której będziemy korzystać.