Portugalia - Port Lotniczy w Lizbonie

Lotnisko w Lizbonie umiejscowione jest około 7 km od centrum miasta, a dojazd zajmuje ok. 15-20 minut. Port lotniczy Lizbona to obecnie najważniejszy port, jaki znajduje się na terenie Portugalii – w niedługim czasie planowana jest budowa kolejnego lotniska w miejscowości Alcochete, położonej ok. 30 km w kierunku południowym od Lizbony. Port lotniczy w stolicy Portugalii jest bardzo nowoczesnym lotniskiem, na jego terenie znajduje się m.in. biuro informacji turystycznej, wypożyczalnie samochodów, punkty wymiany walut, sklepy i restauracje. Samochód może bezpiecznie oczekiwać na kierowców na jednym z trzech parkingów pozostawionych do dyspozycji pasażerów: P1 z 350 miejsc postojowych i P2 z 1175 miejscami – na krótki okres oraz na parkingu długopostojowym P3 z 850 miejscami postojowymi. Przechowalnia bagażu czynna jest codziennie, 24h na dobę, nr tel. (+351) 218 413 594.

Sprzedaż Biletów Lotniczych do Lizbony:
Infolinia: 0801 005 059 lub 032 728 30 95
Infolinia czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8-20. Zapraszamy!

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Lotnisko Lizbona

Do najbardziej znanych linii lotniczych, które obsługują lotnisko w Lizbonie należą:
Aer Lingus, Air Berlin, Air France, Alitalia, Blue Air, British Airways, Clickair, Continental EasyJet, Germanwings, Iberia, Lufthansa oraz SAS.

 

Port lotniczy w Lizbonie oferuje swoim klientom następujące połączenia:
do Amsterdamu w Holandii, Barcelony i Madrytu w Hiszpanii, Bazylei i Zurychu w Szwajcarii, Berlina, Bremy, Dortmundu, Drezna, Dusseldorfu, Erfurtu, Frankfurtu, Hamburga, Hanoweru, Kolonii, Lipska, Monachium, Muenster, Norymbergi, Paderbom, Rostock Laage i Sztutgartu w Niemczech, Bukaresztu w Rumunii, Dublina w Irlandii, Faro, Funchal i Porto w Portugalii, Genewy w Szwajcarii, Kijowa na Ukrainie, Linz, Salzburga i Wiednia w Austrii, Londynu w Wielkiej Brytanii, Mediolanu we Włoszech, Paryża we Francji.

Dodatkowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie lotniska www.ana-aeroportos.pt lub pod nr tel. (+351) 218 41 35 00.