Lotnisko Turyn

Aeroporto Internazionale di Torino

Turyn – miasto historyczne, miasto muzeów, barokowych pałaców i kościołów, stolica Sabaudii, jedno z ważniejszych centrów kulturalnych Włoch – posiada również nowoczesny, międzynarodowy port lotniczy. Aeroporto Internazionale di Torino – jedno z 19 lotnisk we Włoszech - położone jest w północnej części Włoch, 16 kilometrów od centrum Turynu. Lotnisko w Turynie obsługują takie tanie linie lotnicze, jak: EasyJet, TUIfly oraz Irlandzkie Tanie Linie. Oferują one swoim klientom połączenia lotnicze do portów lotniczych: Bristol, Bruksela-Charleroi, Katania, Londyn-Luton, Londyn-Stansted.

Sprzedaż Biletów Lotniczych do Londynu:
Infolinia: 0801 005 059 lub 032 728 30 95
Infolinia czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8-20. Zapraszamy!

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Przyloty i Odloty

Szczegółowa siatka połączeń i możliwości podróżowania z Aeroporto Internazionale di Torino obejmuje loty do: Austrii (Wiedeń), Belgii (Charleroi), Hiszpanii (Barcelona-Girona), Irlandii (Dublin i Shannon), Rosji (Moskwa-Domodedovo), Rumunii (Bacau, Bukareszt Baneasa), Wielkiej Brytanii (Bournemouth, Bristol, East Midlands, Edynburg, Glasgow Prestwick, Londyn Gatwick, Londyn Luton, Londyn Stansted, Manchester) oraz na terenie Włoch (Cagliari, Katania, Lampedusa, Olbia).
Do Turynu można dolecieć również z Polski – wylatując z Krakowa. Od listopada 2007 roku z lotniska w Balicach można liniami lotniczymi „Meridiana” dolecieć do portu lotniczego w Turynie aż 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Lot trwa dwie godziny, a ceny za bilet zaczynają się od kwoty 64 euro. Warto przy tej okazji również wiedzieć, że rejsy z Krakowa do Turynu są celowo skonfigurowane z dalszymi lotami z Turynu do Catanii na Sycylii oraz Cagliari w Sardynii.
Więcej informacji na temat Aeroporto Internazionale di Torino można znaleźć na stronie www.aeroportoditorino.it oraz pod numerem telefonu:+39.011.535181.