Lotnisko Hamburg

Port lotniczy Hamburg-Fuhlsbüttel jest najstarszym, międzynarodowym lotniskiem w Niemczech i drugim obok portu lotniczego Lubeka, który również obsługuje Hamburg. Jest ponadto czwartym co do wielkości lotniskiem na terenie Niemiec.Umiejscowiony około 8 km na północny zachód od centrum miasta, działa od 1912 roku. W 2007 roku liczba pasażerów obsłużonych w porcie lotniczym Hamburg-Fuhlsbüttel wyniosła 12.780.000. Inne najważniejsze dane dotyczące lotniska: powierzchnia: 570 hektarów, pojemność: 16 milionów pasażerów. W nowoczesnym porcie lotniczym Hamburg-Fuhlsbüttel znajdują się parkingi wielopoziomowe, posiadające całodobowy nadzór. Inne udogodnienia dla klientów niemieckiego lotniska to: przechowalnia bagażu (terminal 2, poziom przylotów), czynna w godzinach od 4:30 do 23:00, umiejscowione obok Biuro Rzeczy Znalezionych, jak również punkt informacyjny i wypożyczalnie samochodów.

Sprzedaż Biletów Lotniczych do Hamburga:
Infolinia: 0801 005 059 lub 032 728 30 95
Infolinia czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8-20. Zapraszamy!

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Informacje

Port lotniczy Hamburg-Fuhlsbüttel, dysponujący dwoma terminalami, obsługiwany jest przez ponad 40 linii lotniczych. Najpopularniejsze z nich to: Aer Lingus, Air Berlin, Air France, British Airways, easyJet, Hamburg International, Norwegian TUIfly, Austrian Airlines, Germanwings, Lufthansa, a także linie Centralwings i LOT, którymi podróżni mogą dolecieć do trzech miast w Polsce tj Krakowa, Gdańska i Warszawy.
W ciągu jednej godziny z lotniska może startować i lądować do 48 samolotów, których przeznaczeniem jest ok. 120 miejsc w Niemczech i całej Europie. Podróżni mogą z portu lotniczego w Hamburgu udać się do: Hiszpanii, Holandii, Turcji, Francji, Szwajcarii, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Austrii, Belgii, Włoch, Grecji, Irlandii, Portugalii, Rosji, Czech, Polski, na Węgry i Ukrainę Rosji, Czech i Polski oraz do 9 miast na terenie Niemiec.