Bilety Lotnicze

SPRZEDAŻ BILETÓW LOTNICZYCH

Dziś bilety lotnicze można kupić na wiele sposobów, ale to co najważniejsze nie trzeba nigdzie wychodzić z domu aby wybrać odpowiedni lot, wykupić bilet i nawet za niego zapłacić. Siedząc wygodnie w fotelu możemy od początku do końca zaplanować swoją podróż i cieszyć się zaoszczędzonym czasem. Obecnie do wyboru mamy wiele tanich linii lotniczych, wiele oferowanych przez nie promocji, połączeń i terminów. Dzięki naszemu serwisowi będą Państwo mogli wybrać najciekawszą i najtańszą ofertę na interesującej Państwa trasie, proponujemy bowiem Państwu możliwość wyszukiwania lotów w wybranym terminie we wszystkich dostępnych liniach lotniczych. Podajemy przy tym podstawowe ceny biletów oraz ceny biletów wraz z wszystkimi podatkami i opłatami lotniskowymi. Państwo wybierają najkorzystniejszą ofertę i rezerwują swój lot.

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Rezerwacja biletów przez telefon

Aby ułatwić Państwu rezerwację i kupno biletu lotniczego wprowadziliśmy INFOLINIĘ serwisu SkyPartner. Dzwoniąc na ten numer infolinii nie tylko uzyskają Państwo odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące połączeń, cen biletów i innych spraw związanych z lotem, ale będą Państwo mogli telefonicznie zarezerwować swój bilet i uzyskać informację o sposobie płatności.

 

801 005 059
Telefoniczna Sprzedaż Biletów
koszt połączenia to tylko 0,35 zł za minutę
Infolinia czynna od Pon. do Sob. w godz. od 8.00 – 20.00.
Dla osób dzwoniących z zagranicy lub z telefonu komórkowego mamy numer:
+48 32 728 30 95
Koszt rozmowy według stawki Państwa operatora.

W naszej ofercie znajdą Państwo bilety lotnicze wszystkich linii, zarówno tych tradycyjnych jak i tanich. Największą popularnością cieszą się bilety lotnicze Wizzair oraz Ryanair a także easyJet, Norwegian, Germanwings, Aerlingus, LOT, Lufthansa, Alitalia, Malev, British Airways, SAS, Air France, Brussels Airlines, Bmi Baby. Sprzedajemy także bilety lotnicze na niszowe połączenia i połączenia tranzytowe – prosimy o kontakt telefoniczny.

Formy płatności za bilet:

– karta kredytowa
– przelew
– gotówka